Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj příběh

Vítám Vás,

jmenuji se Petra Malafová a tvořím pod značkou Fontana di Cristalli.
Všechno začalo na podzim roku 2017, kdy jsem absolvovala kurz Cínového šperku. Práce s kovem a drahými kameny mne opravdu nadchla, proto jsem se rozhodla pokračovat v této tvorbě a vyrábět originály, které budou svým majitelkám a majitelům přinášet alespoň takovou radost, kterou přináší mne při jejich výrobě.

Pod značkou Fontana di Cristalli najdete poměrně široký sortiment nabízených výrobků. Kromě výroby cínových šperků s drahými kameny se specializuji i na šperky ze skla a dalších materiálů. Těšit se můžete také na nejrůznější bytové dekorace ze dřeva, drátků, originální lapače snů nebo makramé dekorace.

 

Originalita

Je třeba zmínit, že každý kus, který v mém e-shopu najdete, je ručně vyrobený originál, dělaný s láskou a maximální pečlivostí. Nikdy tedy zde nenajdete dva stejné výrobky, a proto nemusíte mít strach, že se stejným šperkem či dekorací bude chlubit i někdo další.

Při výrobě šperků se nejčastěji nechávám vést samotným kamenem, každý je totiž vhodný pro jiný typ šperku a každý minerál má svůj vlastní příběh.

 

"Šperky jsou jako perfektní koření -

vždy doplní a pozvednou ten skvělý základ, co už tu je."

carokvet---caroit-4--kopirovat-.jpg

pozdrav-od-more-1.jpg

spiralky---kyanit-a-turmalin-1.jpg

  

Stejně tak postupuji i při výrobě dekorací. Dřevěné výrobky nejčastěji zdobím technikou zvaná pyrografie, tj. umělecká technika malování do dřeva horkou pájkou. Do dřeva vypaluji bohaté ornamenty, často ještě dozdobené štrasy a malbou z akrylových barev. Dřevo nejraději ponechávám v přírodních odstínech bez nátěrů, a to ze dvou důvodů: zdobení je na přírodním dřevě lépe vidět a za druhé přírodní dřevo krásně voní.

 

Jestli tedy preferujete jedinečnost a originalitu před sériově vyráběným zbožím, určitě si z mé nabídky vyberete. Pokud byste si nevybrali ze skladové nabídky, neváhejte mne kontaktovat na email fontanadicristalli@centrum.cz. Velmi ráda Vám na přání vyrobím dekoraci či šperk podle Vašich představ. Vybírat můžete také z již prodaných výrobků, pokud by se Vám nějaký líbil, je možné vyrobit obdobný, ale například v jiné barvě, s jiným kamenem či vzorem. Originalita je tedy vždy zaručena!

 

Kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě

Všechny cínové šperky i další cínové výrobky, které v mé nabídce najdete, vyrábím z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra. Každý výrobek je pečlivě obroušen, někdy patinován, někdy ponechán stříbrný, ale vždy ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dodává lesk a impregnuje ho. Základem každého cínového šperku je polodrahokam či drahokam, pocházející od kvalitních a prověřených dodavatelů.

V případě výroby dekorací na zakázku, používám na nátěry dekorací pouze speciální barvy na dřevo – zdravotně nezávadné vodou ředitelné barvy Balakryl.

Všechny výrobky jsou vyrobene v nekuřáckém prostředí a v prostředí mimo dosah zvířecích alergenů.

 

Šetrnost k životnímu prostředí a recyklace

Preferuji pozitivní přístup k ekologii, od čehož se odvíjí například i balení zboží. Většina dárkových krabiček a plat na šperky je ručně vyráběna z již recyklovaného papíru. Použití plastu a folií se vyhýbám.

Jsem také zastánkyní recyklace, baví mě dávát již použitým věcem nový smysl a opět jim vdechnout život. Pokud máte tedy doma nějaký starší kousek (spadající do mého sortimentu výrobků) – například truhlička, šperkovnice, menší dřevěný nábytek, nebo již dříve koupený cínový šperk, který se Vám rozbil, opět neváhejte mi napsat na výše uvedený email. Společně můžeme vytvořit nový design a nové využití. Není totiž vždy nutné věc vyhodit. Vždy bychom měli myslet na to, že kvalita je lepší než kvantita; a nejlepší odpad je ten, který se vůbec nevytvoří.

 

Věřím, že se Vám nakupování u mě bude líbit a z mých šperků a dekorací budete mít Vy i Vámi obdarovaní radost!

 

V případě jakýkoliv dotazů a připomínek mne neváhejte kontaktovat!

 

Zůstaňme v kontaktu

Nechcete přijít o žádné novinky, slevové akce ani soutěže? Jednoduše zadejte svůj email a už Vám nic neuteče. K první objednávce navíc dostanete dárek zdarma!

Váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že údaje budeme zpracovávat pro marketing v souladu s Obchodní podmínky

 a Zásadami zpracování osobních údajů

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Prodané produkty

 


Přihlášení

Spokojení zákazníci

Jana R. - Recenze

Nádehrné náušnice. Děkuji a doporučuji.

Gabriela V. - Recenze

Krásné a originální výrobky! Maximální spokojenost.

Martina A. - Recenze

Skvělý přístup k zákazníkovi. A co se šperku týče - je krásný a originální.

Naďa V. - Recenze

Velká spokojenost. Doporučuji a moc děkuji.

Jana H. - Recenze

Zásilka došla v pořádku, milé překvapení v podobě návodu na ošetřování cínových šperků a malého dárečku. Moc děkuji a prodejce hodnotím na výbornou ***


Archiv

Kalendář
<< prosinec >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Statistiky

Online: 6
Celkem: 9871
Měsíc: 4117
Den: 217