Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rubelit

Valounky rubelitu

spiritual-gift-shop.jpg

Rubelit je minerál růžové až červené barvy, což je odrůda minerálu elbait, který spadá mezi turmalíny. Jméno pochází z latinského rubellus a znamená narůžovělý nebo podobný rubínu. Dá se nalézt na řadě lokalit. Největší krystal rubelitu, který byl kdy nalezen je pojmenován „Raketa“ a měří úctyhodných 109 cm na délku. Rubelity se dají brousit do různých tvarů a dokonale vyvinuté růžové krystaly tvoří překrásné sbírkové exponáty. Krásné červené a růžové turmalíny rubelity pochází z nalezišť v Rusku, Brazílii, Kalifornii, Afghánistánu a Madagaskaru.

 

Broušený rubelit

gem-rock-auctions.jpg

 

Zařazení rubelitu:

Element: oheň
Planeta: Mars
Znamení: Beran, Lev, Váhy, Štír, Panna
 

 

Surový krystal rubelitu

rubellite_1_161.jpg

 

Účinky rubelitu:

Rubelit posiluje vitalitu a vyrovnává energii, podporuje vnímavost a chuť do života. Zároveň neutralizuje konflikty, zvyšuje taktní jednání, podnikavost a přizpůsobivost. Rubelit také odstraňuje smutek a pocity beznaděje, posiluje sebedůvěru a tvůrčí schopnosti na všech úrovních. Přináší také odvahu a lásku.

Léčebné účinky:

Na fyzické úrovni rubelit podporuje energii v naší kořenové čakře, a tím posiluje pohlavní orgány. Zároveň dává životní energii také srdci a krevnímu oběhu. U žen napomáhá při léčbě silné a bolestivé menstruace, neplodnosti a také v období menopauzy. Dále také ovlivňuje metabolismus a imunitní systém člověka. Zároveň má detoxikační účinky, podporuje funkci jater, slezinu, krevní oběh, cévy a pomáhá při křečích.

 

nabidka.jpg

 

Zdroj textu: Nefertitis, Wikipedie, Najdi se, Drahé kameny online, Romana art
Zdroj obrázků
: Mineral Forum, Spiritual gift shop, Gem Rock Auctions

 
 


Přihlášení

Oblíbené stránky

webtržiště

Spokojení zákazníci

Jana R. - Recenze

Nádehrné náušnice. Děkuji a doporučuji.

Gabriela V. - Recenze

Krásné a originální výrobky! Maximální spokojenost.

Martina A. - Recenze

Skvělý přístup k zákazníkovi. A co se šperku týče - je krásný a originální.

Naďa V. - Recenze

Velká spokojenost. Doporučuji a moc děkuji.

Jana H. - Recenze

Zásilka došla v pořádku, milé překvapení v podobě návodu na ošetřování cínových šperků a malého dárečku. Moc děkuji a prodejce hodnotím na výbornou ***


Statistiky

Online: 3
Celkem: 16848
Měsíc: 5698
Den: 190