Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celestín

Krystal celestínu

pinterest.jpg

Zdroj: Pinterest.com, 2018

 

Valounky celestínu

 

healing-crystals.jpg

Zdroj: The Healing Chest, 2018

 

Broušený celestín

gem-sphalerite.jpg

Zdroj: Gem Sphalerite, 2018

Název celestín je odvozen z latinského slova caelestis, což znamená nebeský. Toto slove je odvozeno z jiného latinského slova caelum, které znamená oblohu nebo nebe.

Zařazení celestínu:

  • Element: vzduch
  • Planeta: Venuše
  • Znamení: Vodnář

 

Učinky celestínu:

Jedná se o kámen nabitý božskými energiemi. Svému majiteli poskytne nekonečný klid duchovního světa a přivede svého majitele do kontaktu s říší andělů. Jedná se o užitečný kámen pro jasnovidní komunikaci a pro cesty mimo tělo vyvolává vzpomínky na sny. Učí člověka víře v nekonečnou božskou moudrost. Celestín naladí mysl na vyšší frekvence, čímž umožňuje vnímat tak dlouho nevnímané. Léčí auru, odhaluje pravdu a přináší rovnováhu. Dodává duševní svěžest, harmonii, pořádkumilovností, optimismus, spolehlivost, energii. Celestín vyzařuje jemnou, povznášející energii, která zvyšuje vědomí. Při stresových situacích pomáhá s uklidněním, zlepšuje komunikaci a svého majitele učí moudrosti a otevřenosti. Přináší štěstí a lásku, funguje jako učitel moudrosti nového věku. Tento nádherný krystal přináší čistotu srdce a přitahuje k svému nositeli štěstí. Celestín se snaží pomoci oprostit svého majitele od temných pocitů a špatných vzpomínek z minulosti. Pokud je tento krystal používán v okolí krku pomáhá zlepšit sociální dovednosti. Rovněž odstraňuje napětí a stres a udržuje úroveň energie a vitality na vysoké úrovni. Dokáže zchladit příliš horké emoce. Svého nositele vede k moudrosti a otevření se novým zkušenostem.

Léčebné účinky:
Tento minerál má pozitivní vliv na všechny bolesti, od kterých ulevuje. Navíc odstraňuje z těla jedovaté látky, pomáhá při léčbě poruch zraku a sluchu, pomáhá při obnově kostí, kloubů a zlepšuje pružnost cév. Odstraňuje také napětí a křeče svalů, utišuje menstruační bolesti, křeče a upravuje nepravidelný cyklus, hojí řezné rány, detoxikuje a uvolňuje svalové napětí. Odbourává duševní problémy.

Zdroj: Wikipedie (2018), Aranys (2018), Nefertitis (2018)

 

nabidka.jpg

 

 
 


Přihlášení

Spokojení zákazníci

Jana R. - Recenze

Nádehrné náušnice. Děkuji a doporučuji.

Gabriela V. - Recenze

Krásné a originální výrobky! Maximální spokojenost.

Martina A. - Recenze

Skvělý přístup k zákazníkovi. A co se šperku týče - je krásný a originální.

Naďa V. - Recenze

Velká spokojenost. Doporučuji a moc děkuji.

Jana H. - Recenze

Zásilka došla v pořádku, milé překvapení v podobě návodu na ošetřování cínových šperků a malého dárečku. Moc děkuji a prodejce hodnotím na výbornou ***


Archiv

Kalendář
<< prosinec >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Statistiky

Online: 6
Celkem: 9871
Měsíc: 4117
Den: 217