Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bronzit

Valounky bronzitu

healing-crystal.jpg

Bronzit byl pojmenován podle své charakteristické barvy. Jedná se odrůdu enstatitu, obsahující železo (čím víc železa, tím je tento kámen "bronzovější" a lesklejší).

Krystaly bronzitu obvykle bývají uspořádány do zajímavých hvězdicovitých tvarů. Mimořádně pěkné kousky pocházejí z Brazílie, Ruska a Indie. Bronzit však můžeme nalézt i v řadě dalších zemí včetně České republiky.

Bronzit je kámen "ztišení", vyvolává naprostý klid. Od pradávna je považován za "kouzelného ochránce" a používá se jako ochraný účinek proti kletbám. Přání nemoci, prokletí nebo zaklínadla směřuje zpět ke zdroji výrazně zesílené. Chrán před potížemi tím, že je odráží zpět.

 

Surový bronzit

pinterest.jpg

 

Zařazení bronzitu:

Broušený bronzit do tvaru srdíček

the-crystal-healer.jpg

Učinky bronzitu:
Bronzit je kámen, který ve svém majiteli probouzí odvahu, laskavost a sebepřijetí. Pomáhá nám přizpůsobit se situacím, které tvrdohlavě odmítáme přijmout a pomáhá vyřešit problémy s rozhodností. Přináší jistotu a stabilitu. Je to kámen služby - ukazuje hodnotu pomoci. Bronzit přináší vnitřní mír, chrání před depresivními stavy a mírní bolestné vzpomínky. Odstraňuje stres. Používá se na čelní čakru a čakru solar plexu.

Léčebné účinky:
Z fyzického hlediska pomáhá při léčení kožních onemocnění a vyrážky, zmírňuje svalové napětí a také křeče. Příznivě bojuje s předčasným stárnutím pleti a chrání před dehydratací. Zmírňuje bolesti a podporuje činnost srdce a ledvin.

 

nabidka.jpg

 

Zdroj textu: Aranys, Nefertitism Svět minerálů
Zdroj obrázků:
Pinterest, Healing Crystals, The Crystal Healer

 
 


Přihlášení

Oblíbené stránky

webtržiště

Spokojení zákazníci

Jana R. - Recenze

Nádehrné náušnice. Děkuji a doporučuji.

Gabriela V. - Recenze

Krásné a originální výrobky! Maximální spokojenost.

Martina A. - Recenze

Skvělý přístup k zákazníkovi. A co se šperku týče - je krásný a originální.

Naďa V. - Recenze

Velká spokojenost. Doporučuji a moc děkuji.

Jana H. - Recenze

Zásilka došla v pořádku, milé překvapení v podobě návodu na ošetřování cínových šperků a malého dárečku. Moc děkuji a prodejce hodnotím na výbornou ***


Statistiky

Online: 6
Celkem: 16852
Měsíc: 5701
Den: 193